قوانين ثبت نام كاربر جديد در سايت

شرايط و ضوابط پايه و كلي استفاده از وب سایت شركت بزرگراه رايانه پرشين و قوانين ثبت نام كاربر جديد در سايت
 
توجه :
استفاده شما از وب سايت شركت بزرگراه رايانه پرشين و خرید کالا و خدمات در این سايت به معنی توافق کامل شما با شرایط و ضوابط ذیل و تمامي مستندات موجود در بخش اطلاعات حقوقي شركت تلقی می گردد.

خدمات وب سایت شركت بزرگراه رايانه پرشين بر مبنای قوانین و آيین نامه های موجود قانون تجارت و قانون تجارت الکترونیکي و با رعایت کامل تمام قوانین دولت جمهوری اسلامی ایران صورت می پذیرد.

بخش اول قوانين ثبت نام / عضويت

1- عضويت در سايت شركت به دو شكل محدود (Limited) و نامحدود (Premier/Unlimited) با سطوح دسترسي مختلف به سايت وجود دارد.
1-1- كاربر پس از ثبت اطلاعات اوليه و تاييد اعتبار نشاني پست الكترونيكي و فعال سازي حساب كاربري به عضويت محدود سايت در خواهد آمد. حداكثر زمان استفاده از اين حساب كاربري 90 روز بوده و در صورت خريد كالا و خدمات، با توجه به عدم تاييد هويت و شماره ملي ايشان، فقط صورتحساب الكترونيكي صادر شده توسط سايت (پيش فاكتور) به نشاني پست الكترونيكي مشتري ارسال مي گردد.
1-2- در صورتي كه كاربر بخواهد حساب كاربري خود را از محدود به نامحدود تغيير دهد مي تواند با ارسال مدارك صدور پرشين كارت، حساب كاربري خود را به نامحدود تغيير دهد. در اين حالت شركت ضمن بررسي مدارك ارسالي و تاييد آن موظف است نسبت به تخصيص يك شماره مشتري دائم به همراه تحويل يك قطعه كارت شناسايي عكسدار حاوي مشخصات مشتري و شماره 16 رقمي كارت اقدام نمايد. در اين صورت نام كاربري مشتري جهت ورود به سايت شماره مشتري دائم و كلمه عبور پيش فرض شماره تلفن همراه ايشان مي باشد.

بخش دوم شرايط و ضوابط پايه و كلي

1- هرگونه استفاده از محتویات حقوقي سایت فقط با اطلاع قبلی و مجوز کتبی مسئولین ذیربط امکان پذیر می باشد. برای اخذ مجوز کتبی لطفا به یکی از روش های ذکر شده در بخش "ارتباط با ما" با ما تماس بگیرید.

2- وب سایت شركت بزرگراه رايانه پرشين هیچ گونه مسئولیتی را در مورد نقص درکارکرد سایت که می تواند ناشی از عوامل خارج از حوزه مدیریت این سایت باشند (همانند نقص اینترنت، مسائل مخابراتی، تجهیزات سخت افزاری و غیره) را نمی پذیرد.

3- تمام ابزاری که در سایت با هدف ارتباط مشتریان به کار گرفته می شود، فقط برای همین منظور طراحی شده و کاربران متعهد هستند که از این ابزار صرفا برای ارسال و دریافت اطلاعاتی استفاده نمایند که مناسب و مرتبط با بحث خرید، فروش کالا، انتقادات و پيشنهادات، خدمات و ... باشد.

4- اطلاع رسانی به کاربران، مشتريان و اعضا فقط با استفاده از اطلاعات مندرج در بخش ارتباط با ما (پست الکترونیک، تلفن، نمابر، پيام كوتاه) صورت می پذیرد.

5- شركت بزرگراه رايانه پرشين به هیچ وجه اطلاعات منحصر شخصي کاربران را به اشخاص و طرفین غیر واگذار نخواهد کرد و ضمنا با استفاده از آخرین فن آوری ها و استاندارد ISO 27001 متعهد است حتی المقدور از حریم شخصی کاربران حفاظت نمايد. جهت كسب اطلاعات بيشتر قانون خط مشي امنيت اطلاعات شركت بزرگراه رايانه پرشين را در بخش اطلاعات حقوقي سايت مطالعه فرماييد.

6- مبالغ محاسبه شده جهت خريد کالا و خدمات با توجه به نوع حساب كاربري و نوع كالا داراي اضافات / کسورات قانونی بيمه تامين اجتماعي و ماليات بر ارزش افزوده مي باشد.

7- كاربر در هر مرحله از خريد كالا و خدمات قادر به مشاهده جزييات خريد خود شامل : تخفيف، ماليات، بيمه، هزينه ارسال و ساير اضافات و كسورات و اصلاح آن مي باشد.

8- مدت اعتبار پیش فاکتور صادر شده از لحظه صدور و ارسال آن به پست الكترونيكي شما 24 ساعت می باشد.

9- كالاهايي كه در وضعيت عدم / اتمام موجودي و يا تغيير / در انتظارتاييد قیمت کالا باشند کاربر نمی تواند آن را به سبد خرید خود اضافه کند. لذا براي اين منظور و پيگيري خريد كالا يا خدمات در آينده مي تواند از سبد رزرو موجود در حساب كاربري خود استفاده نمايد. جهت كسب اطلاعات بيشتر راهنماي فروشگاه را در بخش راهنماهاي سايت مطالعه فرماييد.

10- برای اطمینان بیشتر از قيمت كالا و خدمات و موجودي آن کاربران میتوانند قیمت و موجودي کالا را از طریق تماس تلفنی دریافت نمايند.

11- کليه سفارشات تهران و شهرستان ها منطبق بر ماده 37 قانون تجارت الکترونيکي فرصت بازگرداندن کالا تا 7 روز بعد تحويل توسط مشتري، جهت اطمينان از صحت و کيفيت کالاي خريداري شده را براي مشتريان در نظر گرفته است. كه در اين صورت فقط هزينه باز پس فرستادن كالا بر عهده مشتري خواهد بود. جهت كسب اطلاعات بيشتر شرايط و مقررات فروشگاه را در بخش اطلاعات حقوقي سايت مطالعه فرماييد.

12- در تمامی صفحات سايت مخصوصا پرداخت سبد خريد و ... امکان چاپ و ارسال به ایمیل وجود دارد. جهت كسب اطلاعات بيشتر راهنماي كاربري سايت را در بخش راهنماهاي سايت مطالعه فرماييد.

13- تمامی رويداهاي مربوط به كليه خدمات سایت (مالی یا غیرمالی) از طريق صفحه تاريخچه فعاليت توسط كاربر و مدير سيستم قابل پیگیری است.

14- تمامی پرداخت ها براي كاربران داخل ايران بصورت الکترونیکی و از طریق درگاه پرداخت اینترنتی شاپرك / پرداخت وجه نقد پس از تحويل كالا / واريز به حساب ريالي / واريز به حساب ارزي داخلي (در موارد خاص) صورت مي پذيرد.

15-تمامی پرداخت ها براي كاربران خارج از ايران بصورت واريز به حساب ارزي دلار / يورو و حساب پي پال انجام می شود.

16- هزینه بسته بندی و ارسال کالا با توجه به نوع كالا و مقصد خريدار متفاوت مي باشد كه جزييات آن در صفحه سبد خريد به تاييد متشري مي رسد.

17- شركت توجه مشتريان، اعضا و كاربران سايت را به قوانين و مقررات موجود در بخش اطلاعات حقوقي جلب مي نمايد.

18- هرگونه عودت وجه فقط به حساب بانکی که به نام مشتری باشد امکان پذیر خواهد بود.

19- درصورت پرداخت وجه کالا توسط مشتری ، فروشنده ملزم به ارايه کالا به همان قیمت می باشد مگر در شرایط خاص و فورس ماژور كه خارج ار تعهد فروشنده باشد.

20- خدمات پس از فروش در خصوص كالاهاي داراي گارانتي كشور ايران مطابق برگه شركت گارانتي هر کالا می باشد.

21-در صورتیکه کاربر مراحل خرید کالای خود را در سایت تکمیل نکرده باشد حداکثر تا 24 ساعت بعد از تاریخ سفارش، مبلغ اعلام شده برای کالا معتبر خواهد بود. بعد از این زمان احتمال تغییر قیمت کالا وجود خواهد داشت.

22- شركت بزرگراه رايانه پرشين ميتواند در هر زمان در متن اين مقررات، و قوانين موجود در بخش اطلاعات حقوقي و در جهت بهبود آن ها و جلوگيري از سو استفاده هاي احتمالي تغيير ايجاد نمايد. مراجعه مداوم به اين قوانين موجب اطلاع شما از آخرين تغييرات آن خواهد شد.

© مالکیت معنوی محتويات سايت شامل قانون حق تکثير متعلق به شركت بزرگراه رایانه پرشين با مسئوليت محدود مي باشد.