خدمات شبكه هاي رايانه اي

در سيستم هاي ارتباطي شبکه بر اساس تکنولوژي Wired  علاوه بر سرعت، امنيت، کيفيت، قابليت اطمينان (Reliability)، سرويس و خدمات نيز از مهمترين فاکتورهاي ارزيابي شبکه ها قلمداد ميشود.  همين امر استفاده از تکنولوژي شبکه را داخل ساختمان شرکت ها و سازمان ها اجتناب ناپذير نموده است ولي با توجه به گسترش روز افزودن سازمان ها و شرکت ها در بعد فيزيکي وسيع و متمرکز نبودن مجتمع هاي اداري و سازماني، نياز به يک ارتباط سريع با سرعت بالا، مطمئن و مقرون به صرفه بسيار ضروري مي نمايد که با در نظر گرفتن عدم امکان استفاده از شبکه هاي Wired  در بعد مسافت بالا، نياز به استفاده از تجهيزات Wireless  يا  WLAN  غير قابل اجتناب نموده و حتي در مواردي تبديل به يک راه حل ارتباطي مهم گرديده است.

انتخاب يک شرکت معتبر که توانايي انجام کليه امور مربوط به شبکه هاي Wired ، Wireless را داشته باشد، كليدي ترين نکته در اتخاذ يک تصميم صحيح جهت اجراي يک طرح شبکه يا گسترش آن مي باشد.

شركت بزرگراه رايانه پرشين با داشتن كادر فني و مجرب و با بهره گيري از نيروهاي متخصص دانشگاهي كه داراي مدارك معتبر بين المللي هستند و همچنين با اتكا به تجربه و رزومه پربار خود در اين زمينه مي كوشد كه خدمات مشاوره و طراحي در مورد اجراي شبكه هاي كامپيوتري با تكنولوژي روز دنيا را با بالاترين كيفيت و استاندارها در اختيار سازمانها، شركتها و ارگانها قرار دهد.

خدمات شركت بزرگراه رايانه پرشين در زمينه طراحي و اجراي شبكه هايLAN  و WAN بر پايه باسيم و بيسيم شامل موارد ذيل مي باشد :
 1. مشاوره ، طراحي و اجراي شبكه
 2. مشاوره و اجراي امنيت شبكه
 3. كابل كشي و داكت كشي شبكه
 4. اجراي شبكه هاي فيبر نوري
 5. تنظيم و اجراي VLAN جهت شبكه
 6. Config و Setup انواع روترها و سوئيچ هاي مديريتي شبكه
 7. نصب و راه اندازي و نگهداري از سرورهاي شبكه
 8. آرايش رك و منظم نمودن شبكه جهت مديريت آسان
 9. اصلاح و بهينه سازي شبكه جهت افزايش راندمان و سرعت شبكه
 10. ايجاد سرور Room مطابق با استانداردهاي شبكه
 11. عيب يابي و تست و نگهداري از شبكه هاي LAN  وWAN
 
كليه خدمات براساس استانداردهاي بين المللي نظير 27001 - 27002 - +Network+ - Security+ - Server و ... با گواهينامه تاييد شده ارائه ميگردد.